• 1329516518_glowna5.jpg
  slajd
 • 1329516537_glowna6.jpg
  slajd
 • 1329516979_glowna4.jpg
  slajd
 • 1329590087_glowna71.jpg
  slajd
Strona glówna > Kredyty

Kredyty, w tym kredyty dla firm – Wrocław

Świat Kredytów przygotował atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z kredytu. Klientom proponujemy kredyty na atrakcyjnych warunkach. Wystarczy, że nas odwiedzisz – przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i możliwości finansowe, dzięki czemu otrzymasz np. kredyt dla emerytów, który nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu.

W stałej ofercie mamy:

 • kredyty dla emerytów,
 • kredyty dla firm,
 • kredyty konsolidacyjne.

Oferowane przez nas kredyty konsolidacyjne we Wrocławiu to idealne rozwiązanie z punktu widzenia Klientów, którzy mają zobowiązania w postaci kredytów i pożyczek. Konsolidacja oznacza zamianę kilku zobowiązań w jedno i  wydłużenie czasu spłaty kredytów, co umożliwia obniżenie miesięcznej raty.

Porozmawiamy o Twoim kredycie

Prowadzisz firmę i potrzebujesz środków na rozwój? Zakończyłeś już życie zawodowe i będąc na emeryturze, chcesz pomóc swoim dzieciom lub planujesz wybrać się na zasłużone wczasy? Szeroki wybór produktów finansowych i indywidualne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie poszukującej atrakcyjnego kredytu.

Kredyty to tańsze produkty niż np. szybkie pożyczki we Wrocławiu. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na konkretny cel, skorzystanie z kredytu będzie najlepszą opcją. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby lub złożenia wniosku kredytowego online. Postaramy się pomóc – przy naszym wsparciu otrzymasz pieniądze, których potrzebujesz.

 
logo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiej

Kontakt z doradcą

kontakt z doradcą w sprawie pożyczki

numer tel:

785 390 656

adres e-mail:

martagajtkowska@wp.pl

Świat Kredytów. Usługi Finansowe - ul. Krupnicza 6-8, II p. 50-075 Wrocław
Kom: 785 390 656 - E-mail: martagajtkowska@wp.pl

Polityka prywatności