• 1329516518_glowna5.jpg
  slajd
 • 1329516537_glowna6.jpg
  slajd
 • 1329516979_glowna4.jpg
  slajd
 • 1329590087_glowna7.jpg
  slajd
Strona glówna > Kredyty > Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne – Wrocław

Zakup mieszkania to duży wydatek – nie wszyscy są w stanie zgromadzić potrzebne na ten cel środki. Jeżeli znalazłeś halę magazynową w dobrej lokalizacji lub chcesz zakupić mieszkanie, chętnie pomożemy w spełnieniu marzeń – pomagamy w otrzymaniu kredytu hipotecznego.

Czynniki, które mają dla banku szczególne znaczenie, gdy ma on udzielić kredytu hipotecznego, to m.in.: wiek potencjalnego kredytobiorcy, osiągany przez niego dochód i dotychczasowa historia kredytowa. Jeżeli dotychczas nie korzystałeś z kredytów i np. prowadzisz firmę, dobrym pomysłem będzie sięgnąć po niskie  kredyty dla firm we Wrocławiu. W ten sposób zbudujesz sobie dobrą historię kredytową.

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny

Umawiając się na spotkanie z nami, dowiesz się, czy masz szansę otrzymać kredyt hipoteczny. Przeanalizujemy Twoją aktualną sytuację finansową i wskażemy najlepszy produkt. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu w jednym miejscu – w Świecie Kredytów – masz dostęp do różnorodnych ofert.

Jesteśmy w stanie przedstawić Ci atrakcyjne produkty, a następnie pomóc w otrzymaniu konkretnego. Uzyskasz od nas kompletne informacje na temat kredytu, który Cię zainteresuje, w tym listę dokumentów, które będą niezbędne do jego uruchomienia.

Klientom, którzy mają negatywną historię kredytową i chcą ją zacząć budować od nowa, proponujemy pożyczki bez BIK we Wrocławiu. Atrakcyjne warunki, szeroka oferta oraz pomoc na każdym etapie starania się o pożyczkę lub kredyt – to nasza propozycja dla osób, które są zainteresowane dodatkowymi pieniędzmi.

Zapraszamy do Świata Kredytów.

 
logo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiejlogo firmy partnerskiej

Świat Kredytów. Usługi Finansowe - ul. Krupnicza 6-8, II p. 50-075 Wrocław
Tel./Fax: (71) 321 04 20 - Kom: 785 390 656 - E-mail: biuro@swiatkredytow.info.pl

Polityka prywatności